пʼятниця, 17 листопада 2017 р.

МОВОГРАЙ

Продовжуючи ряд заходів, присвячених Дню української писемності та мови, бібліотека провела інтерактивний захід - бібліоквест - "Мовограй". Працівники бібліотеки грали роль морських піраток. На початку квесту за допомогою кольорових емблемок учні були поділені на 4 команди:"Мовні експерти", "Шукачі скарбів","Володарі слова", "Мовні шукачі". Капітан  кожної команди отримав маршрутний лист, де було вказано на ряд завдань, які треба було виконати. І на цей час бібліотека перетворилася на чарівний острів. Діти із захопленням та задоволенням виконували завдання в залі абонементу, в зоні буккросингу та в читальній залі. Морські піратки:  Мама Чолі, Володарка морів, Весела хвиля та Анжеліка Тіч вели команди по призначеному шляху, на якому їх зустрічали перешкоди. У кінці заходу був проведений флешмоб - діти утворили словосполучення із букв, які були в конвертах із завданням "Люба, мово".
А на завершення заходу на карті країни Мовограй діти понаклеювали долоньки з гарними висловами про мову, які вони понаписували власноруч.
Ось так чудові пригоди відбулися в нашій сучасній бібліотеці з нагоди Дня української писемності та мови. А ми ще раз зрозуміли, що потрібні нашим читачам і що книга була,є і завжди буде вірним другом нашої молоді. А молодь як читала,так і читає і завжди буде читати у будь-якому форматі.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар