пʼятниця, 11 травня 2018 р.

Не змінюй життя - змінюйся сам.У бібліотеці продовжує свою роботу міні-проект «Поради вашому здоров’ю» під девізом «Не змінюй життя – змінюйся сам!».
 Cьогодні, коли світ майже не має кордонів, людство кожного дня створює моду та нові цінності. Зараз модно бути здоровим і на відміну від смартфонів і планшетів, цей тренд набуває своєї популярності.
Волонтер Європейської Асоціації наукових інститутів здоров’я та добрий друг бібліотеки Меншов В.Ф. прочитав лекцію про духовні цінності, позитивне налаштування та мислення в житті. Спільно з користувачами бібліотеки було розглянуто питання гарного настрою, добрих помислів та гармонійного об’єднання соціального, духовного та емоційного здоров’я.
Володимир Федорович дав поради з теми «Як зміцнювати пам'ять», тому що пам'ять має першорядне значення в нашому житті. Вона немов велика бібліотека неймовірних величин вимагає догляду, відновлення та інвентаризації для хорошої роботи. Це дуже прості поради, бо формула здоров’я, якщо спиратися на положення мудреця та філософа Гіппократа,- це і добрі помисли, гарний настрій, чиста вода, проста і здорова їжа, фізична активність та інші складові здоров’я. Щоб мозок гарно працював, наголошує Володимир Федорович, його потрібно дивувати, примушувати працювати постійно, а для цього потрібно читати. Це унікальна оздоровча процедура, яка допоможе покращити пам'ять та почне стимулювати мозок.
Бібліотека і є тим осередком, де зібрані книги і на цю тему теж. 
Присутнім був запропонований огляд літератури  "Розумові резерви організму".
 Прослухавши ці корисні поради, всі з задоволенням прийняли їх за основний напрямок здорового способу життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар