середа, 16 травня 2018 р.

Світ в поетичних долоняхЧи доводилось Вам отримувати вірші вдячності наприкінці заходу?
Бренд-автор шоу  «Світ в поетичних долонях» від відомої запорізької поетеси Лариси Коваль та поетеси-аматорки Людмили Гармаш  відбувся у Запорізькому міському  територіальному центрі соціального обслуговування (НСП) , який надає соціальні послуги для людей похилого віку, і був організований бібліотекою №14. У цьому закладі оздоровлюються люди похилого віку. Дехто з них немає близьких і потребує особливої уваги і піклування. Для них необхідні прояви милосердя і турботи. І бібліотекарі вирішили долучити їх до віршованого слова. Цей захід був приурочений Міжнародному Дню матері та Дню родини.
Вся зала  була заповнена слухачами, що завітали на це свято. Серед глядачів були люди елегантного віку, лікарі, соц.працівники центру. Панувала щира, відкрита і невимушена атмосфера. Присутні тепло сприйняли обидва виступи. Відкрила захід пані Лариса Коваль. З перших рядків усіх присутніх захопила комедія ситуацій, часом  незручних, але  таких близьких людям стосунків. Майстриня витонченого слова з кожним новим твором розкривала нові грані свого таланту від Бога – вміння і бажання писати вірші, якими Вона оспівує і прославляє красу буття світу. Її вірші написані настільки проникливо,  психологічно й чутливо, що торкаються струн душі кожного.
Наступний виступ викликав присутніх не меншу зацікавленість. Пані Людмила Гармаш - поетеса та майстриня -  розкрила свою творчу лабораторію. Це були і вірші, і відео перегляд її робіт. А родзинкою виступу стало виконання власних пісень.
Після виступу двох авторів присутні мали можливість поспілкуватись з творчою групою, висловити свої відгуки про побачене.
У неформальній обстановці автори провели автограф - сесію, де поділились планами на майбутнє, відповіли на запитання , залишили на пам'ять автографи, сумісні фото.
Усі мали змогу ознайомитись з авторською книжковою виставкою "Поезія, яка торкається душі". А виставку прикрасили ляльки-мотанки, виготовлені пані Гармаш.
І ось несподівано взяв слово лікар-терапевт Злотар  Андрій Дмитрович. Зворушений віршами, музикою та щиросердною атмосферою, він написав вірш-вдячність за цей захід. Ми не очікували! Було дуже приємно!
Сподіваємось, що автори знайшли нових прихильників своєї творчості, а бібліотека – нових друзів. І кожен з нас упевнений, якщо  світ буде в таких поетичних долонях,  наші душі та серця завжди будуть наповнені любов’ю, співчуттям та бажанням допомогти ближньому.


Немає коментарів:

Дописати коментар