четвер, 14 червня 2018 р.

Лабіринтами прочитаних книжок


Саме через книгу пізнають читачі світ. Своєрідною акцією з популяризації надбань сучасної української літератури став вихід працівників бібліотеки на зупинковий комплекс по вул. Чарівна,159 під гаслом «Скільки в світі є книг – стільки друзів нових!». Працівники підготували захід «Лабіринтами прочитаних книжок». Мета цього заходу – популяризувати читання  як традиційне, активізувати інтерес до бібліотеки як до інформаційного центру. Під час заходу відбулося обговорення сучасної дилеми: чи витіснить електронна книга відомі формати друкованих видань – книжку, журнал, газету.
Родзинкою заходу була презентація книги Михайла Гранда – письменника, який працює у різноманітних жанрах, включаючи сучасну прозу, детектив, фантастику «Завжди поруч». Цей роман – відверта й прониклива розповідь про те, як в буремному морі життя знайти свій єдиний вірний шлях, усвідомити, що є важливим, а з чим назавжди розпрощатися.
Присутні активно обговорювали книги, які отримали премію «Коронація слова». З  того , як жваво проходив діалог було зрозуміло, що книги  В.Лиса, С.Талан, Г Вдовиченко, В. Шкляра дуже популярні. Працівники роздавали перехожим шорт-листи, закладки, пам’ятки .
Свою думку щодо прочитаних книг читачі можуть висловити на сторінках блогу бібліотеки «Бібліоострів». Відвідувачі блогу також мають можливість познайомитись не тільки з новинками бібліотеки, а й з новими книгами, видавництвами, залишити коментарі щодо проведених заходів, тримати інформацію про наступні заходи.
Ось і все… Що скажете? Непогано, чи не так?

Немає коментарів:

Дописати коментар