середа, 27 червня 2018 р.

Оберіг нашої державності


28  червня наша країна відзначає День Конституції. Саме 22 роки тому в Україні було прийнято Основний Закон  держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його суверенним.
Щоб ознайомити мешканців Шевченківського району з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції П.Орлика до прийняття Нової Конституції України, працівники бібліотеки провели на зупинковому комплексі по вул.Чарівній,159 годину історії «Оберіг нашої державності».
Присутні могли ознайомитися з книжковою виставкою «Закон законів», де була запропонована правознавча, історично-довідкова література. Виставка дала можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відбиває найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму, який триває і зараз.
 Перехожі познайомились з цікавими фактами з історії Конституції України та її розділами «Права, свободи та обов’язки  людини і громадянина». Під час проведення марафону правознавчих питань «Наш закон-наша сила» мешканці району показали високий рівень ерудованості.
Наприкінці заходу присутні висловили свої думки щодо питання  «Навіщо потрібно знати свої права та обов’язки?» .
Немає коментарів:

Дописати коментар