четвер, 7 червня 2018 р.

Енергетика у сучасному світі

З  червня у Запоріжжі триватимуть Дні сталої енергії. Заходи, які пройдуть у місті, повинні сприяти збереженню енергії, поліпшенню екологічного стану.
 Бібліотека-філія № 14 ЦБС для дорослих долучилася також до цього проекту.
Перша думка, яка виникає у людини, що вирішила почати економити - це зниження споживання електроенергії. На сьогодні існує маса корисних порад щодо її заощадження. Ці поради не складні, але для ефективності вимагають щоденного застосування. Тому бібліотекарі  зібрали інформацію щодо найбільш ефективних та популярних  засобів економії енергії, щоб донести про це людям на зупинковому комплексі по вулиці Чарівна 159 ( зупинка міськ.транспорту ЦДЮТ). З цією метою були виготовлені пам'ятки та закладки для поліпшення інформованості запорожців в питаннях економії і ефективного використання енергоресурсів, зменшення викидів парникових газів і захисту клімату.
Підготували виставку у вигляді експрес інформації "Енергетика у сучасному світі" за такими напрямками:
           - актуальність і необхідність економії всіх видів енергії для запобігання   
            екологічної катастрофи;
           - баланс між нашими потребами і можливостями Землі, щоб забезпечувати 
             ресурсами себе і не обмежувати наступні покоління в ресурсах у майбутньому;

- створення стійкої системи енергозабезпечення – необхідна умова стабільності 
 економічного, політичного й індустріального суспільства. 

Люди жваво цікавились інформаційними листами та вкладками на стенді тому, що ця тема хвилює кожного з нас в особистому і глобальному сенсі.

 Таким чином, усе більшого значення набуває проблема захисту навколишнього середовища від шкідливих викидів. Її розв’язанню сприятиме проведення у всіх сферах діяльності людини екологічно цілеспрямованої енергозберігаючої політики. Виконання такої задачі можливо при комплексному розвитку всіх напрямів енергетики, підвищенні її економічної та екологічної ефективності.

Немає коментарів:

Дописати коментар