субота, 9 червня 2018 р.

На канікулах сумувати ніколи - приходь до бібліотеки за втіхою!


Літо – найулюбленіша пора всіх дітей.   Літо… Як багато в цьому слові "сплелось" та "відгукнулось" - відпустки, канікули, численні поїздки, враження, зустрічі.
    Але, на жаль, не скрізь і не у всіх є реальна можливість виїхати відпочити і закономірно виникають питання: як у рідному місті відпочити з користю, чим зайнятися, що зробити для того, щоб дитина цілодобово не просиджувала біля  комп’ютера чи телевізора?...
     Влітку неймовірна спека і зменшується кількість та якість послуг, що надаються громадянам.   І тоді на допомогу приходить бібліотека. Ще донедавна влітку в бібліотеках було досить тихо у літній час... Останніми роками бібліотеки стали місцем, де можна цікаво, корисно, а головне - весело провести свій літній відпочинок. І не обов’язково з табором відпочинку, але й просто завітавши з друзями до бібліотеки
     Під час літніх канікул до  бібліотеки користувачі приходять з друзями, подругами, цілими компаніями. Навіть найцікавіший відпочинок не можна уявити без книжки? Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!
    Не стала  винятком  і наша бібліотека. Так з 5 по 9 червня наша бібліотека  радо приймала у себе пришкільний табір на базі ЗНВК №19. Програма «Літні канікули в бібліотеці» включала низку різноманітних захоплюючих заходів.
    Для учнів підготовлено і проведено урок безпечної поведінки «Мій друг – дорожній рух», під час якого діти узагальнили знання про правила безпечної поведінки на вулиці, у транспорті. Також було проведено вікторину «Казковий ерудит».
    Цікаво проведено відео-годину «Здоров’я дітей чи шкідливі звички», яка була присвячена найактивнішій проблемі сучасності – здоровому способу життя.
       Учні середньої ланки здійснили подорож  у Країну прав дитини, під час якої познайомилися із своїми правами, разом  визначали права, які було порушено стосовно казкових героїв.
    Щоп’ятниці у читальній залі працює бібліотечний кінозал, де всі бажаючі можуть подивитися улюблені мультфільми.
   Усі бібліотечні заходи були цікавими, корисними, веселими та інтерактивними. Кожен виховний захід супроводжувався мультимедійним відео переглядом.
 На канікулах сумувати ніколи – приходь до бібліотеки за втіхою!








Немає коментарів:

Дописати коментар