четвер, 12 липня 2018 р.

Забави приємні й корисні ( в рамках благодійної акції "Подаруй усмішку другу")


В одній енциклопедії сказано : «Забавки та ігри були відомі в найрізноманітніших культурах ще з сивої давнини. Вони можуть бути дуже простими й дуже складними. Це і звичайна палиця, яка в уяві дитини стає коником, і вигадливі механічні забавки».
І знову на зупинковому комплексі по вул. Чарівна, 159 бібліотека організувала захід в рамках благодійної акції «Подаруй усмішку другу» для моральної підтримки населення, яке перебуває в складних умовах зони проведення ООС (АТО) бібліобульвар «Забави приємні і корисні» з виготовлення саморобок, дитячих іграшок, орігамі.

Присутні дорослі та діти демонстрували свою технологію виготовлення іграшок, із захопленням робили орігамі з кольорового паперу. Деякі показали свій хист до малювання, розмальовуючи веселих та чудернацьких мультяшних героїв.
 Усі виготовленні  іграшки, поробки-орігамі, малюнки будуть презентовані на благодійній виставці «Крамничка добрих справ» в рамках проведення обласного фестивалю української народної іграшки та гри, та передані дітям, що мешкають у зоні проведення ООС у Луганській області.
Даруйте усмішки та добро один одному!Немає коментарів:

Дописати коментар